Yunanistan’da Ev Almak

European Time > Avrupa'da Yatırım > Yunanistan’da Ev Almak

Yunanistan'da Ev Almak

Son yıllarda yurtdışında oturma izni, çalışma izni ya da vatandaşlık alınabilecek ülkelere olan talepler artış göstermiştir. Firma olarak sizlere, komşu ülkemiz olan Yunanistan’da bazı şartlara bağlı olarak vatandaşlık alınabileceği konusunda yardımcı oluyoruz. Yunanistan’da ev almak ve gayrimenkul yatırımı yapmak diğer ülkelere nazaran daha kolaydır. Siz de Yunanistan’da ev almak ve Yunanistan’da vatandaşlık konularını merak ediyorsanız detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

European Time, Avrupa Yatırımlarınızda hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Profesyonel ekibimiz ile doğru yatırım için sizlere profesyonel olarak Danışmanlık veriyoruz. Sizi Avrupalı yapıyoruz.

 

Gayrimenkul Alımına Bağlı Oturma İzni

Yunanistan toplam bedeli 250.000 Euro olan bir veya birden fazla gayrimenkul alımına bağlı olarak kişilere oturma izni vermektedir. Gayrimenkuller elde tutulduğu sürece oturma izni 5 yılda bir yenilenir. Biz firma olarak sizin adınıza formalite işlemleri kolay bir şekilde hallediyoruz. İşlemlerin doğru bir şekilde ve güvenilir bir yöntemle yapılacağını unutmayın. Çünkü bizim için müşterilerimizin kaliteli hizmet alması her şeyden önemlidir. Yunanistan’dan gayrimenkul satın alarak oturma iznine sahip olmak istiyorsanız bize ulaşın.

Gayrimenkul Tipleri

Program çerçevesinde alınacak olan gayrimenkuller aşağıda sıralanmış olan maddelerden biri ve birkaçı olmalıdır:

Ofis,

Müstakil ev veya daire,

Arsa veya arazi,

AVM tarzı yerlerde dükkan,

Bunların dışında alınacak olan gayrimenkuller toplam değer 250.000 Euro olacak şekilde bunların karması olabilir. Biz size güvenilir hizmetimiz ile birlikte işlemlerin kolay bir şekilde sonuçlanacağı vaat ediyoruz, bizimle iletişime geçebilir detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Prosedür Nasıl İşler?

Prosedür şu şekilde işlemektedir:

İlk önce kişi firmamıza gelerek gerekli olan bilgi formunu doldurur. Bilgi formunda yatırımı neden yapmak istediğinizi ve yatırım yapacağınız ülkeye ne zaman gitmek istediğinizi belirtmeniz gerekiyor.

Sonrasında Yunanistan’a gidilir ve orada hazırlamış olduğumuz programa göre gayrimenkullerin satın alınabileceği yerler müşterimiz ile birlikte gezilir.

Alınacak gayrimenkul ya da gayrimenkuller belirlendikten sonra avukat aracılığı ile vekalet verme işlemi başlatılır.Vekalet işlemleri Türkiye’nin herhangi bir yerinde bulunan Yunan konsolosluklarında yapılır.

Toplam bedeli 250.000 Euro olan gayrimenkul veya gayrimenkullerin alımı noter huzurunda yapılır ve tapu işlemleri gerçekleştirilir.

Oturma izni için avukat tarafından işlemler başlatılır. Başvuru formu, fotoğraf, alım kontratı ve sağlık raporu belgeleri hazırlanır.

Oturma izni alımı gerçekleştirilir.

European Time, Avrupa Yatırımlarınızda hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Profesyonel ekibimiz ile doğru yatırım için sizlere profesyonel olarak Danışmanlık veriyoruz. Sizi Avrupalı yapıyoruz.

European Time

Hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.. Avrupa’da Yatırım’ın doğru adresi.

Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri