Hizmetlerimiz

Oturum İzni

Oturum izninizi sizler için alıyoruz. 250.000 Euro ve üzeri gayrimenkul alımı ya da doğrudan diğer yatırımları yaptığınızda; sizin, eşinizin ve 21 yaş altı çocuklarınızın, sizin ve eşinizin anne babalarınızın tüm oturum izinleri ile ilgili yasal süreci biz takip ediyoruz.

Sizlere de ailece oturum izni sahibi olmanın keyfini çıkarmak kalıyor. Bu izinle tüm Shengen ülkelerine vizesiz seyahat edebiliyorsunuz.

Avukatlık Hizmetleri

Gayrimenkul alımı veya doğrudan yatırımlarınızla ilgili tüm hukuki aşamalarda avukatlarımız sizlerin hizmetinde olacaktır. Gerekli tüm evraklar sizler adına hazırlanarak sizlere sadece imza atmak ve son işlemleri tamamlamak kalacaktır.

Gayrimenkulün yasal olarak araştırılması, noter hizmetleri, tapu tescili ve oturum izni uzman avukatlarımız tarafından halledilecektir.

Oturum İzninin Yenilenmesi

Oturum izinleriniz her 5 senede bir yenilenmektedir. Oturum izninizin süresi dolunca 5 yıl daha uzatılması için gerekli başvuruları yapıyoruz. Gayrimenkulunüzü satmadığınız sürece; oturum izni yenilemelerinde herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Yunan hükümeti tarafından şartlar ve kurallar değiştirilse dahi; siz kazanmış olduğunuz hakkınızı kullanmaya devam edeceksiniz.

Eğitim Hizmeti

Çocuklarınızı uluslararası okullara yerleştiriyoruz. Yunanistan da bulunan Amerikan, İngiliz, Alman, Fransız okulları hakkında gerekli bilgileri sizlere aktarıyoruz. Sizlerin belirleyeceği okulları ziyaret ederek çocuğunuzun en uygun okula yerleştirilmesini sağlıyoruz.

Çocuğunuz hem uluslararası standartlarda eğitim almış oluyor hem de farklı yabancı dilleri kolayca öğreniyor.

Yatırım Hizmeti

250.000 Euro ve üstü gayrimenkul yatırımlarınızda oturum izni almanızı sağlıyoruz. Bütçenize en uygun ve en doğru fiyatlı gayrimenkul yatırımlarını yapabilmeniz için profesyonel emlak danışmanlığınızı yapıyoruz. İsterseniz aynı zamanda mülkünüzün kiralama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yunanistan da konut, işyeri ve turistik tesis fiyatları son derece uygun. Sizlerin de bu yatırım fırsatlarını doğru değerlendirmeniz için hizmetinizdeyiz.

Dekorasyon Hizmeti

Almış olduğunuz mülkünüzün dekorasyonu ile ilgili her türlü değişikliği gerçekleştirebilmeniz için sizlere mimari dekorasyon konusunda uzman firmalarla çalışma imkanı sunuyoruz. Siz istediğiniz değişiklikleri söyleyin onlar sizin adınıza yapsın.

Elektrik, tesisat alışveriş,mobilya gibi evinizin ihtiyacı olan her konuda yanınızda olacağız.