Hakkımızda

European Time; Yunanistan’da oturum izni alınması ve yatırım yapılması konularında müşterilerine fırsatlar sunar, müşterileri adına bu sürecin tüm yasal işlemlerini takip eder,  aynı zamanda yatırım, danışmanlık ve hukuk hizmetleri verir.

Yunanistan’da yatırım, iş kurma, vergi hukuku gibi yasal konularda uzman ekibimiz sizlere hizmet için hazırdır. European Time, verdiği hizmetler ile yatırımcılarının ihtiyaç duyacağı tüm bilgilere hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmasını sağlar, tek çatı altında Yatırım Danışmanlığı ve Golden Visa Danışmanlığı hizmetlerini sunar.

 

Vizyonumuz

Yurtdışı Gayrimenkul yatırımlarında ve oturum izinlerinde, Türkiye’nin en güvenilir ve bilinen markası olmak.

 

Misyonumuz

Sektörde, profesyonel ekibimiz ile yatırımcılara en doğru ve uygun yatırım fırsatlarını sunmak. Yunanistan’da oturum izni alarak, Avrupa’da yepyeni bir yaşam kurmak isteyen müşterilerine, tüm süreçlerde baştan sona hizmet vermek.

European Time

Ekibimiz

Figen Tahsin

Kurucu

+90 (212) 5992525
figen@european-time.com

Ksenia Dogru

Danışman

+90 (212) 5992525
info@european-time.com

Figen Tahsin

Biyografi

Yunanistan Gümülcine doğumlu. 25 yıl önce eğitimini tamamlayarak geldiği Türkiye’de 20 yıl önce kurduğu Meriç Dış Ticaret Limited Şirketi ile iş kariyerine başladı. Yunanistan başta olmak üzere 3 kıtada 15 ülkeye ihracat yaparak sayısız ödüller kazandı. Uzun yıllara dayanan iş hayatından elde ettiği bilgi, birikim ve tecrübe, Yunanistan doğumlu bir Türk olmanın avantajı ve Yunan bürokrasisindeki tecrübelerini de birleştirerek kurucusu oldugu European Time’da yatırım ve emlak danışmanlığı yapmaya başlamıştır.

İbrahim Karakoç

Biyografi

1973 Ardahan doğumludur. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olup, İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsünde uluslararası Finans eğitimi yapmıştır. 5 yıl süreyle değişik basın kuruluşlarında muhabirlik yapmıştır. Tekstil sektörünün lider firmalarında; satış pazarlama alanında orta ve üst düzey yöneticilik deneyimine sahiptir. 2008 yılında kendi inşaat firmasını kurarak müteahhitlik hizmetlerine başlamış, yüzlerce insanı ev sahibi yapmıştır. Trakya geneli arsa parselasyonu ve arazi yatırımları konusunda uzmandır. Gayrimenkul yatırımları konusunda yüzlere insana karlı fırsatlar sunmuştur.

Ksenia Dogru

Biyografi

Ukrayna Zaporizhzhya’da doğdu ve büyüdü. Zaporizhzhya Ulusal Üniversitesinden Reklam ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu. Ukrayna’da uzun süre PR ve pazarlama alanında çalıştı. İyi derecede İngilizce, Türkçe ve Rusça bilmektedir. Umman’da 1 yıl çalıştı ve yaşadı. Bu yıl European Time ile çalışmaya başladı. GCC’de European Time temsilcisidir.